SLOBODNI ANIMATORI Ispis E-mail

Animatori koji trenutno nemaju priliku raditi posao animatora a voljeli bi se uključiti i uspješno su položili edukacijski program za Animatora u kontinentalnom turizmu. Oni mogu tvoriti tim samostalno ili u kombinaciji sa nekim od ostalih animatora s popisa bez obzira što ostali imaju već neka zaduženja na vlastitim animacijskim programima.

JASNA BUKVIĆ,

MONIKA BRLEK

MLADEN ADAMOVIĆ

NIKOLINA PEJDA

JASNA BUKVIĆ

Gornja gračenica, Mramorska 72

44318 VOLODER

ZANIMANJE: Mag. oec. , Međunarodni management u turizmu i ugostiteljstvu

Hoteljersko turistički tehničar

JEZICI: Engleski, njemački, talijanski i španjolski

DODATNA EDUKACIJA I VJEŠTINE:

Edukacijski program MINI MANAGEMENT ACADEMY

Pisanje i provedba projekata

Stručna praksa po zanimanjima, hotelijer, domaćinstvo, recepcija, suradnik u putničkoj agenciji isl.

ANIMATOR KONTINENTALNOG TURIZMA

Kroz Edukacijski program za Animatora, Jasna je pokazala ozbiljno zanimanje za sva područja, osobito sportsko rekreativne, kreativne i fitnes programe. Njezine vještine izrade nakita od gline, nail art, BodyRock, zumba isl. obogatile su radionice plesa i kreative. Odlično govori navedene jezike i dobro se snašla za mikrofonom i u glumi, ali ipak preferira Booth camp i fitnes programe. Otovrena je za suradnju i želi se baviti animacijom.

MONIKA BRLEK

Gornja gračenica, Zagrebačka 56a

44318 VOLODER

ZANIMANJE: Hoteljersko-turistički tehničar

DODATNO OBRAZOVANJE: Položen ispit za turističkog pratitelja

ANIMATOR KONTINENTALNOG TURIZMA

JEZICI: engleski, njemački i talijanski

Kroz edukaciju za animatora, pokazala je elokventnost i siguran nastup na sceni, odlično obavlja voditeljski posao i pronalazi se u vođenju igara i plesnim sadržajima iako se odlično snalazi i u drugim područjima. Iskazala je želju za nastavkom rada u animaciji.

NIKOLINA PEJDA

Novogradiška 7

44320 Kutina

ZANIMANJE: Dipl. Fizioterapeut

Medicinska sestra-medicinski tehničar

DODATNO OBRAZOVANJE I VJEŠTINE:

ANIMATOR KONTINENTALNOG TURIZMA

Nikolina je umjetnička duša i kreativac, u slobodno vrijeme slika raznim tehhnikama, oslikava staklo, kašira, izrađuje nakit isl. Neiscrpan je izvor korisnih informacija o raznim tehnikama izrada rekvizita pa je stoga jednoglasno postala REKVIZITER. Ta naizgled mala stvar neprocijenjive je vrijednosti za kompletan animacijski program. Uza svoj prvi i osnovni posao, povremeno bi pomagala oko animacijskih programa ako se za to ukaže potreba.

MLADEN ADAMOVIĆ

Kralja Petra Krešimira IV

44320KUTINA

tel/ (0)44/682-565

ZANIMANJE:  KUHAR, SLASTIČAR

DODATNE EDUKACIJE:

ANIMATOR U KONTINENTALNOM TURIZMU

Na edukaciji za animatora Mladen je dosta radio na sebi, od razvijanja komunikacijskih vještina, do nastupa pred ljudima, organizacijskih i motoričkih sposobnosti do otkrivanja vlastitih talenata. Sport, rekreacija, gluma i rad s djecom su njegova idealna područja. Novostečeno znanje koristit će u svim poslovima a animacijom se želi baviti i dalje razvijati isključivo u navedenim područjima.