Eko udruga IZVOR

Eko udruga IZVOR


Warning: strtotime(): Invalid date.timezone value 'Berlin/London', we selected the timezone 'UTC' for now. in /home/ekoizvor/public_html/libraries/joomla/utilities/date.php on line 56

Warning: date(): Invalid date.timezone value 'Berlin/London', we selected the timezone 'UTC' for now. in /home/ekoizvor/public_html/libraries/joomla/utilities/date.php on line 198

Warning: date(): Invalid date.timezone value 'Berlin/London', we selected the timezone 'UTC' for now. in /home/ekoizvor/public_html/libraries/joomla/utilities/date.php on line 198
SLOBODNI ANIMATORI Ispis E-mail

Animatori koji trenutno nemaju priliku raditi posao animatora a voljeli bi se uključiti i uspješno su položili edukacijski program za Animatora u kontinentalnom turizmu. Oni mogu tvoriti tim samostalno ili u kombinaciji sa nekim od ostalih animatora s popisa bez obzira što ostali imaju već neka zaduženja na vlastitim animacijskim programima.

JASNA BUKVIĆ,

MONIKA BRLEK

MLADEN ADAMOVIĆ

NIKOLINA PEJDA

 JASNA BUKVIĆ

Gornja gračenica, Mramorska 72

44318 VOLODER

mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript

 

ZANIMANJE: Mag. oec. , Međunarodni management u turizmu i ugostiteljstvu

                   Hoteljersko turistički tehničar

 

JEZICI: Engleski, njemački, talijanski i španjolski

 

DODATNA EDUKACIJA I VJEŠTINE:

Edukacijski program MINI MANAGEMENT ACADEMY

Pisanje i provedba projekata

Stručna praksa po zanimanjima, hotelijer, domaćinstvo, recepcija, suradnik u putničkoj agenciji isl.

ANIMATOR KONTINENTALNOG TURIZMA

Kroz Edukacijski program za Animatora, Jasna je pokazala ozbiljno zanimanje za sva područja, osobito sportsko rekreativne, kreativne i fitnes programe. Njezine vještine izrade nakita od gline, nail art, BodyRock, zumba isl. obogatile su radionice plesa i kreative. Odlično govori navedene jezike i dobro se snašla za mikrofonom i u glumi, ali ipak preferira Booth camp i fitnes programe. Otovrena je za suradnju i želi se baviti animacijom.

 

MONIKA BRLEK

Gornja gračenica, Zagrebačka 56a

44318 VOLODER

mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript

 

ZANIMANJE: Hoteljersko-turistički tehničar

DODATNO OBRAZOVANJE: Položen ispit za turističkog pratitelja

                                         ANIMATOR KONTINENTALNOG TURIZMA

 

JEZICI: engleski, njemački i talijanski

 

Kroz edukaciju za animatora, pokazala je elokventnost i siguran nastup na sceni, odlično obavlja voditeljski posao i pronalazi se u vođenju igara i plesnim sadržajima iako se odlično snalazi i u drugim područjima. Iskazala je želju za nastavkom rada u animaciji.

 

NIKOLINA PEJDA

Novogradiška 7

44320 Kutina

mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript

 

ZANIMANJE: Dipl. Fizioterapeut

                   Medicinska sestra-medicinski tehničar

 

DODATNO OBRAZOVANJE I VJEŠTINE:

               ANIMATOR KONTINENTALNOG TURIZMA

 

Nikolina je umjetnička duša i kreativac, u slobodno vrijeme slika raznim tehhnikama, oslikava staklo, kašira, izrađuje nakit isl. Neiscrpan je izvor korisnih informacija o raznim tehnikama izrada rekvizita pa je stoga jednoglasno postala REKVIZITER. Ta naizgled mala stvar neprocijenjive je vrijednosti za kompletan animacijski program. Uza svoj prvi i osnovni posao, povremeno bi pomagala oko animacijskih programa ako se za to ukaže potreba.

 

 MLADEN ADAMOVIĆ

 Kralja Petra Krešimira IV

44320KUTINA

tel/ (0)44/682-565

 

ZANIMANJE:  KUHAR, SLASTIČAR

 

DODATNE EDUKACIJE:

ANIMATOR U KONTINENTALNOM TURIZMU

 

Na edukaciji za animatora Mladen je dosta radio na sebi, od razvijanja komunikacijskih vještina, do nastupa pred ljudima, organizacijskih i motoričkih sposobnosti do otkrivanja vlastitih talenata. Sport, rekreacija, gluma i rad s djecom su njegova idealna područja. Novostečeno znanje koristit će u svim poslovima a animacijom se želi baviti i dalje razvijati isključivo u navedenim područjima.