Udruga "LOM" Ispis E-mail

Ilova-KUTINA

Ekološka udruga za mlade, provodila je Ekološki kamp za mlade po Moslavačkoj gori, ove godine promjenila je vodstvo i smjer. Voditelji udruge odlučili su uvesti animacijski sadržaj u svoj rad i animirati lokalnu djecu i mlade, te dio znanja i vještina ponuditi kao turistički proizvod.

ANIMATOR. MARIO PREGLEJ

ZANIMANJE:

DODATNO OBRAZOVANJE:

TEHNIKE MASAŽE

SLIKARSTVO

ANIMATOR KONTINENTALNOG TURIZMA

FOLKLOR

SVIRANJE GITARE

Dugogodišnje iskustvo u ugostiteljskim poslovima, welnes programima, animacijskim programima, radu s mladima isl. objedinio je u animaciji. Otvoren, komunikativan, kreativan, nadaren za ples, glazbu, glumu i vođenje. Program viteških igara za mlade već je opskrbio rekvizitima i kostimima te ga nudi osnovnim školama. Želi se nastaviti ozbiljnije baviti animacijom i otvoren je za danju suradnju i rad.

Više informacija o programima Udruge "LOM" NA UPIT.