Eko udruga IZVOR

Eko udruga IZVOR


Warning: strtotime(): Invalid date.timezone value 'Berlin/London', we selected the timezone 'UTC' for now. in /home/ekoizvor/public_html/libraries/joomla/utilities/date.php on line 56

Warning: date(): Invalid date.timezone value 'Berlin/London', we selected the timezone 'UTC' for now. in /home/ekoizvor/public_html/libraries/joomla/utilities/date.php on line 198

Warning: date(): Invalid date.timezone value 'Berlin/London', we selected the timezone 'UTC' for now. in /home/ekoizvor/public_html/libraries/joomla/utilities/date.php on line 198
Udruga "LOM" Ispis E-mail

Ilova-KUTINA

Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript

 

Ekološka udruga za mlade, provodila je Ekološki kamp za mlade po Moslavačkoj gori, ove godine promjenila je vodstvo i smjer. Voditelji udruge odlučili su uvesti animacijski sadržaj u svoj rad i animirati lokalnu djecu i mlade, te dio znanja i vještina ponuditi kao turistički proizvod.

ANIMATOR. MARIO PREGLEJ

ZANIMANJE:

 

DODATNO OBRAZOVANJE:

TEHNIKE MASAŽE

SLIKARSTVO

ANIMATOR KONTINENTALNOG TURIZMA

FOLKLOR

SVIRANJE GITARE

 

Dugogodišnje iskustvo u ugostiteljskim poslovima, welnes programima, animacijskim programima, radu s mladima isl. objedinio je u animaciji. Otvoren, komunikativan, kreativan, nadaren za ples, glazbu, glumu i vođenje. Program viteških igara za mlade već je opskrbio rekvizitima i kostimima te ga nudi osnovnim školama. Želi se nastaviti ozbiljnije baviti animacijom i otvoren je za danju suradnju i rad.

Više informacija o programima Udruge "LOM" NA UPIT.