OPG BISTRIČKI Ispis E-mail

Hr. Branitelja 14,

44317 Osekovo

www.eko-turizam-bistricki.hr

Misija OPG Bistrički je postati vodeće seosko imanje koje se bavi ruralnim turizmom u Hrvatskoj. Dođite i uvjerite se osobno jesu li u tome uspjeli... Nasmijano lice, kostimirani doček, dobra hrana, obilje vedrih dosjetki i zanimljivi sadržaji čekaju na vas.

ANIMATOR: VLADIMIR BISTRIČKI

ZANIMANJE: KV VOZAČ

DODATNO OBRAZOVANJE:

NADZORNIK EKOLOGIJE I INTERPRETACIJE, PP LONJSKO POLJE

VODITELJ AGROTURISTIČKOG DOMAĆINSTVA

ANIMATRO KONTINENTALNOG TURIZMA

Iskustva poput organizacije manifestacija, raznih svečanosti, zabava, edukacija i animiranje gostiju različite dobi i profila pomogli su da ozbiljnije pristupi animacijskoj profesiji. Prirođene glumačke sposobnosti,komunikativnost i vedar duh dobre su predispozicije svakog animatora, a gdin. Vladimir Bistrički nadopunio je svoje vještine i znanje već koristi na svom imanju. Pokazao je interes za sve sfere animacije, osobito glumački dio. Opremljen je kostimima i u svako doba spreman za akciju.

Više o animacijskim programima na njegovom imanju možete vidjeti na www.eko-turizam-bistricki.hr