ANGELINA DESIGN Ispis E-mail

Gornja gračenica, Gaj 6

44318 VOLODER

091/598-7832

Salon sa stilom, retro etno odjeća sa nosivim modernim elementima karakteristika je kreativnog designa Nade Ajazaj, poduzetnice na koju se može računati. Kad mislite da ste vidjeli sve, potražite NADU!

ANIMATOR: NADA AJAZAJ

ZANIMANJE: ODGAJATELJICA

MAJSTOR KROJAČ ŽENSKE ODJEĆE

TRGOVAC

DODATNO USAVRŠAVANJA I VJEŠTINE:

ANIMATOR KONTINENTALNOG TURIZMA

koreograf, scenograf, kostimograf i režiser

design i šivanje odjeće, izrada lutaka

izrada suvenira i ostalih kreativnih predmeta

izrada cvijetnih ukrasa za razne prigode

vođenje tečajeva krojenja i šivanja, te rada na tkalačkom stanu

Kroz edukaciju za animatora kontinentalnog turizma, dokazala je da godine nemaju veze sa animacijskim duhom i u korak s mladima odradila sve dijelove edukacija, te pokazala da iskustvo, mlad i kreativan duh animatora nikada ne nestaje. Sve navedene vještine zna prenjeti drugima i iskazala je poseban interes za ono u čemu je njbolja, kostimografiju i scenografiju iako ne zaostaje ni u glumačkim sposobnostima.

Svoje vještine već koristi kroz posao koji obavlja i spremna ih je ponuditi za potrebe manifestacija, animacijskih programa isl.