Eko udruga IZVOR

Eko udruga IZVOR


Warning: strtotime(): Invalid date.timezone value 'Berlin/London', we selected the timezone 'UTC' for now. in /home/ekoizvor/public_html/libraries/joomla/utilities/date.php on line 56

Warning: date(): Invalid date.timezone value 'Berlin/London', we selected the timezone 'UTC' for now. in /home/ekoizvor/public_html/libraries/joomla/utilities/date.php on line 198

Warning: date(): Invalid date.timezone value 'Berlin/London', we selected the timezone 'UTC' for now. in /home/ekoizvor/public_html/libraries/joomla/utilities/date.php on line 198
OPG DŽAKULA, 31.03.2012 Ispis E-mail

Mogućnosti samozapošljavanja na OPG-u,

Uvodno je predavanje na kojem će polaznici dobiti poduzetnički priručnik kao vodić za otvaranje vlastitog OPG-a, obrta ili d.o.o. sa kontaktima i kratkim pregledom što sa sobom nosi koji oblik. Imat će priliku upoznati se sa potporama i ostalim izvorima financiranja te poslovnim planom kao nezaobilaznim dijelom svakog poduzetničkog podhvata sa naglaskom na stočarstvo i peradarstvo.

 

OPG Džakula već dugi niz godina spaja tradicionalnu i suvremenu stočarsku i ratarsku proizvodnju koju zaokružuju  turizmom, te će na vlastitom primjeru, praktično, pokazati povezivanje istog. Predavanje će se bazirati na  primjeru dobre prakse sa svim relevantnim pokazateljima i kalkulacijama za uzgoj peadi kao profitabilnog poljoprivrednog poduzetničkog podhvata.

 PREDAVAČ, dr. vet. RODOLJUB DŽAKULA

početak u 11 h

Sjaverovac 23, BLINJSKI KUT

PRIJAVE NA: Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript

KOTIZACIJA: 150,00 kn/osobi

NAPOMENA:

Budući da Udruga IZVOR ima proizvođače raznih kultura sa preradom istog, predavanja su zamišljena tako da se upoznate sa svim mogućnostima prije nego se odlučite za proizvodnju. Polaznici svih 8 predavanja dobit će Uvjerenje o odslušanoj praksi u ekološkoj proizvodnji koja je bitna, osim za proširenje vlastitih vidika kao početniku i za traženje početnih sredstava, partnera i otkupljivača, te Udruzi IZVOR, ukoliko želite biti naš član.

 

 

Klub PLAVI ŽABAC

Želite predavanje o:

Želite predavanje o: