Eko udruga IZVOR

Eko udruga IZVOR


Warning: strtotime(): Invalid date.timezone value 'Berlin/London', we selected the timezone 'UTC' for now. in /home/ekoizvor/public_html/libraries/joomla/utilities/date.php on line 56

Warning: date(): Invalid date.timezone value 'Berlin/London', we selected the timezone 'UTC' for now. in /home/ekoizvor/public_html/libraries/joomla/utilities/date.php on line 198

Warning: date(): Invalid date.timezone value 'Berlin/London', we selected the timezone 'UTC' for now. in /home/ekoizvor/public_html/libraries/joomla/utilities/date.php on line 198
OPG DESANČIĆ, 28.04.2012 Ispis E-mail

OPG  DESANČIĆ OTVOREN ZA POSJETITELJE

Svi zainteresirani za gnojidbu i zaštitna sredstva u ekološkoj proizvodnji okupili su se kako bi naučili više, te iskoristili prisutnost iskusnog predavača i savjetnika dipl. ing. agr. Ivana Miličevića za direktne savijete o onome što oni uzgajaju ili planiraju uzgajati.

Razmjena iskustava i praktični savijeti od neprocijenjive su vrijednosti, a svi prisutni dobili su popis dozvoljenih sredstava u ekološkoj proizvodnji u RH kao i upute za njihovu primjenu kod određenih bolesti. Bitno je napomenuti  da su sva sredstva koja se koriste u ekološkoj poljoprivredi dobivena iz prirodnih sastojaka, blaga su za biljke i ne štete ljudima. Postoje recepti kako neke pripravke napravitii sam, od biljaka iz našeg okruženja, ali upotrebu gotovih pripravaka većina je opisala kao ušteda novca i vremena.

Ako bude još zainteresiranih za tu temu, molimo ostavite podatke na mail udruge: Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript pa ćemo vas kontaktirati.

 

        

 

Voditelj OPG-a

JADRANKA DESANČIĆ

 

Skriveno na brdašcu Kutinske Slatine, samo 2,5 km od centra grada, lako dostupno za sve vrste prijevoza uključujući bicikl i role. Osim izuzetno atraktivnog drvenog objekta, masivnih klupa za odmor, mirisa šume i cvrkuta ptica koji okružuju imanje, možete uživati u desetljećima uzgajanoj i sakupljanoj vegetaciji o kojoj samo gđa Jadranka može govoriti.

PROIZVODI:

1. Šumske jagode, maline, kupine, grožđe, jabuke i šljive, od voća.

2. Sve što možete uzgojiti od povrća, po dogovoru sa planiranjem proizvodnje u naprijed

3. Pekmez od bazge, seksarde, šumskih jagoda, šljiva i jabuka, te slatko od dunja.

4. Med i proizvodi od meda

 

Kontakte i fotografije možete pronaći u katalogu.

 

Novost: Održavanje praktičnih radionica na polju za sve željne znanja o ekološkoj proizvodnji.

   

 

 

 

 

 

 

Klub PLAVI ŽABAC

Želite predavanje o:

Želite predavanje o: