Eko udruga IZVOR

Eko udruga IZVOR


Warning: strtotime(): Invalid date.timezone value 'Berlin/London', we selected the timezone 'UTC' for now. in /home/ekoizvor/public_html/libraries/joomla/utilities/date.php on line 56

Warning: date(): Invalid date.timezone value 'Berlin/London', we selected the timezone 'UTC' for now. in /home/ekoizvor/public_html/libraries/joomla/utilities/date.php on line 198

Warning: date(): Invalid date.timezone value 'Berlin/London', we selected the timezone 'UTC' for now. in /home/ekoizvor/public_html/libraries/joomla/utilities/date.php on line 198
OPG Šipuš Ispis E-mail
Naše obiteljsko poljoprivredno gospodarstvo upisano je u Upisnik proizvođača u eko-proizvodnji poljoprivrednih i prehrambenih proizvoda s pravom proizvodnje, prerade i trgovine eko-proizvoda. Ove godine prolazimo nadzor za certificiranje našin proizvoda eko markicom.

Program koji želimo i možemo ponuditi je vezan uz zdravu hranu, razvoj ekološke svijesti, smisleno i kontinuirano druženje sa konjima i kozama. Pored našeg osobnog iskustva znanje smo stekli pohađanjem prve eko-škole u Hrvatskoj.

Poklonici smo nenasilnog rada s konjima, te su naši konji obavezno nevezani, sami odabiru hoće li biti u boksu ili ispustu, sami odlaze na pašu, odabiru hranu koja im je najprirodnija.

Želimo raditi kreativno eko-etno radionice zajedno sa djecom s posebnim potrebama i onima koji ih nemaju. Naš straiji sin Luka ima 15 godina i Down syndrom, naš je veliki pokretač, onaj koji nas potiće da budemo aktivni.

Cilj nam je da svi polako shvatimo da možemo uživati u druženju i pomagati onima kojima su ponekad i najjednostavnije stvari komplicirane, da nam to ne bude puka obveza već da takav način razmišljanja i ponašanja od nas stvara bolje osobe. Kontakt :

OPG ŠIPUŠ
Komarevo gornje 9
44000 SISAK

Voditelj OPG-a Šipuš : ŠIPUŠ ANDREA
Mob : 098 188 4284 

 

Klub PLAVI ŽABAC

Želite predavanje o:

Želite predavanje o: