OPG Šipuš Ispis E-mail
Naše obiteljsko poljoprivredno gospodarstvo upisano je u Upisnik proizvođača u eko-proizvodnji poljoprivrednih i prehrambenih proizvoda s pravom proizvodnje, prerade i trgovine eko-proizvoda. Ove godine prolazimo nadzor za certificiranje našin proizvoda eko markicom.

Program koji želimo i možemo ponuditi je vezan uz zdravu hranu, razvoj ekološke svijesti, smisleno i kontinuirano druženje sa konjima i kozama. Pored našeg osobnog iskustva znanje smo stekli pohađanjem prve eko-škole u Hrvatskoj.

Poklonici smo nenasilnog rada s konjima, te su naši konji obavezno nevezani, sami odabiru hoće li biti u boksu ili ispustu, sami odlaze na pašu, odabiru hranu koja im je najprirodnija.

Želimo raditi kreativno eko-etno radionice zajedno sa djecom s posebnim potrebama i onima koji ih nemaju. Naš straiji sin Luka ima 15 godina i Down syndrom, naš je veliki pokretač, onaj koji nas potiće da budemo aktivni.

Cilj nam je da svi polako shvatimo da možemo uživati u druženju i pomagati onima kojima su ponekad i najjednostavnije stvari komplicirane, da nam to ne bude puka obveza već da takav način razmišljanja i ponašanja od nas stvara bolje osobe.

Kontakt :

OPG ŠIPUŠ