Eko udruga IZVOR

Eko udruga IZVOR


Warning: strtotime(): Invalid date.timezone value 'Berlin/London', we selected the timezone 'UTC' for now. in /home/ekoizvor/public_html/libraries/joomla/utilities/date.php on line 56

Warning: date(): Invalid date.timezone value 'Berlin/London', we selected the timezone 'UTC' for now. in /home/ekoizvor/public_html/libraries/joomla/utilities/date.php on line 198

Warning: date(): Invalid date.timezone value 'Berlin/London', we selected the timezone 'UTC' for now. in /home/ekoizvor/public_html/libraries/joomla/utilities/date.php on line 198
OPG Komarac Ispis E-mail

Kao biča koja cijene i štuju sve oblike života počeli smo se baviti ekološkim uzgojem kupina. Rad sa zemljom nas oplemenjuje, snaži, djeluje i na duh i na tijelo. Zemlja nam daje najvažnije lekcije -  proširuje svijest, ući voljeti biljku  ako urod i nije naročit, promatrati svoju okolinu – rast drugog bilja, suživot svih stvorenja, kretanje Sunca, Mjeseca, oblaka, izmjenu godišnjih doba na način da shvatimo da sve sto se u proljeće rodi, u jesen ide u mirovanje,   – dakle sve ono sto se u urbanom svijetu zaboravlja. Čitajući Anastaziju -  zvonki cedar ruski - naučili smo da biljka uzvraća našu ljubav tako da za nas stvara prostranstvo ljubavi . Mi nastojimo biti zahvalni i  s ljubavlju radimo među našim biljkama.


Na isti način nastojimo stvoriti i  prerađevine od kupina, da bi osoba koja se njima hrani ili poji, osim materijalne – tjelesne dobrobiti dobila i energiju ljubavi i molitve uz koju radimo vino i  džem.

Naša želja je da na svaki mogući način  USAVRŠIMO SVOJU ŽIVOTNU SREDINU. To su čarobne riječi Anastazijine koje će iscijeliti našu teško ranjenu Majku Zemlju.


Sa biljkama  i oko njih radimo suprug i ja - Vlasta i Mladen Komarac,

Javite se ako želite proizvode ili samo razgovarati o drugačijem viđenju divnoga života!


Kontakt:

OPG KOMARAC
Novo Pračno 138
SISAK 44000

Voditelj OPG-a Komarac : KOMARAC VLASTA
Tel : 044-538 062
Mob : 098-948 5689
          091-519 9766

 

Klub PLAVI ŽABAC

Želite predavanje o:

Želite predavanje o: