Warning: strtotime(): Invalid date.timezone value 'Berlin/London', we selected the timezone 'UTC' for now. in /home/ekoizvor/public_html/libraries/joomla/utilities/date.php on line 56

Warning: date(): Invalid date.timezone value 'Berlin/London', we selected the timezone 'UTC' for now. in /home/ekoizvor/public_html/libraries/joomla/utilities/date.php on line 198

OPG Veselić Ispis E-mail

Ponukani vremenom u kojem živimo i sve većim zagađenjem, odlučili smo barem malo pridonijeti očuvanju prirode i svojim primjerom potaknuti ljude na razmišljanje o načinu života.

Ekološkom proizvodnjom se bavimo već 4 godine i cijelokupno gospodarstvo smo podredili ekološkoj proizvodnji. Počeli smo sa uzgojem jagoda, a zatim i ostalog voća i povrća. U kolovozu ove godine izvršili smo i registraciju Pogona za preradu voća i povrća u pekmeze, džemove, ajvare i sl.

Prošle godine na Festivalu pekmeza, džema i marmelade u Dubrovniku  osvojili smo zlatnu medalju za Pekmez od šljiva i srebrnu medalju za Pekmez od šljiva i zelene rajčice.

Trenutno obnavljamo tradicionalnu posavsku kuću u selu Mužilovčica sa željom da tamo gostima osim smještaja ponudimo i ekološke proizvode, kako svoje, tako i ostalih članova udruge „Izvor“.

OPG Veselić
Novo Selo Palanječko, Vukovarska 24